AKU në qarqe

Autoriteti Kombëtar i Ushqimit shtrihet në të 12 Qarqet e vendit:

 

AKU Tiranë

Drejtor: Milton Nushi

Adresa: Rruga “Hamdi Pepa”, Selitë, Tiranë

Telefon: 042 255 932

E-mail: milton.nushi@aku.gov.al

 

AKU Dibër

Drejtor: Bledar Lleshi

Adresa: Lagja “Vehbi Dibra”, Peshkopi, Dibër

Telefon: 021 825 250

E-mail: Bledar.Lleshi@aku.gov.al

 

AKU Berat

Drejtor: Fatlli Adilaj

Adresa: Lagja “30 Vjetori”, Berat

Telefon: 032 232 941

E-mail: fatlli.adilaj@aku.gov.al

 

AKU Vlorë

Drejtor: Edvin Brokaj

Adresa: Lagja “15 Tetori”, Rruga “Shefit Zenaj”, Vlorë

Telefon: 033 237 410

E-mail: edvin.brokaj@aku.gov.al

 

AKU Gjirokastër

Drejtor: Armand Hilaj

Adresa: Lagja ”Puntore” Post Bllok, Rruga Nacionale “Gjirokastër-Kakavijë”, Gjirokastër

E-mail: armand.hilaj@aku.gov.al

 

AKU Korçë

Drejtor: Adham Papadhami

Adresa: Rruga e Voskopojës, Korçë

Telefon: 082 250 999

E-mail: Adham.Papadhami@aku.gov.al

 

AKU Shkodër

Drejtor: Erdet Behari

Adresa: Lagja “Manush Alimani”, Rruga “Lidhja e Prizrenit”, Shkodër

Telefon: 022 243 515

E-mail: Erdet.Behari@aku.gov.al

 

AKU Lezhë

Drejtor: Besmir Frroku

Adresa: Lagja “Varosh”, Rruga “Nënë Tereza” (Rruga e Spitalit), Lezhë

Telefon: 021 524 263

E-mail: Besmir.Frroku@aku.gov.al

 

AKU Kukës

Drejtor: Isak Shehu

Adresa: Ish Parku i Ri, (godina e ish Drejtorisë së Bordit të Kullimit, Kati I), Kukës

Telefon: 024 222 625

E-mail: Isak.Shehu@aku.gov.al

 

AKU Elbasan

Drejtor: Firdus Kurti

Adresa: Lagja “Shënkoll”, Rruga “Nikolla Puka”, Elbasan

Telefon: 054 243990

E-mail: Firdus.Kurti@aku.gov.al

 

AKU Fier

Drejtor: Ylli Asanbejlli

Adresa: Lagja “1 Maj”, Rruga “Jani Bakalli”, pranë Kishës Katolike, Fier

Telefon: 0355 34 220954

E-mail: Ylli.Asanbejlli@aku.gov.al

 

AKU Durrës

Drejtor: Roni Shqiopa

Adresa: Lagja “14”, Rruga “Tirana”, Shkozet, Durrës

E-mail: Roni.Shqiopa@aku.gov.al