AKU në qarqe

Autoriteti Kombëtar i Ushqimit shtrihet në të 12 Qarqet e vendit:

 

AKU Tiranë

Adresa: Rruga “Hamdi Pepa”, Selitë, Tiranë

Telefon: 042 255 932

 

AKU Dibër

Drejtor: Bledar Lleshi

Adresa: Lagja “Vehbi Dibra”, Peshkopi, Dibër

Telefon: 021 825 250

Celular: 068 20 10 618

E-mail: Bledar.Lleshi@aku.gov.al

 

AKU Berat

Drejtor: Ardit Kanaci

Adresa: Lagja “30 Vjetori”, Berat

Telefon: 032 232 941

Celular: 067 61 05 621

E-mail: Ardit.Kanaci@aku.gov.al

 

AKU Vlorë

Drejtor: Nertil Bellaj

Adresa: Lagja “15 Tetori”, Rruga “Shefit Zenaj”, Vlorë

Telefon: 033 237 410

Celular: 069 33 73 623

E-mail: Nertil.Bellaj@aku.gov.al

 

AKU Gjirokastër

Drejtor: Besim Brahimi

Adresa: Lagja ”Puntore” Post Bllok, Rruga Nacionale “Gjirokastër-Kakavijë”, Gjirokastër

E-mail: Besim.Brahimi@aku.gov.al

 

AKU Korçë

Adresa: Rruga e Voskopojës, Korçë

Telefon: 082 250 999

 

AKU Shkodër

Drejtor: Hasije Sadrija

Adresa: Lagja “Manush Alimani”, Rruga “Lidhja e Prizrenit”, Shkodër

Telefon: 022 243 515

Celular: 069 26 58 246

E-mail: Hasije.Sadrija@aku.gov.al

 

AKU Lezhë

Drejtor: Vjollca Gjoka

Adresa: Lagja “Varosh”, Rruga “Nënë Tereza” (Rruga e Spitalit), Lezhë

Telefon: 021 524 263

E-mail: Vjollca.Gjoka@aku.gov.al

 

AKU Kukës

Drejtor: Hysen Daci

Adresa: Ish Parku i Ri, (godina e ish Drejtorisë së Bordit të Kullimit, Kati I), Kukës

Telefon: 024 222 625

Celular: 068 60 69 106

E-mail: Hysen.Daci@aku.gov.al

 

AKU Elbasan

Drejtor: Firdus Kurti

Adresa: Lagja “Shënkoll”, Rruga “Nikolla Puka”, Elbasan

Telefon: 054 243990

Celular: 069 62 62 391

E-mail: Firdus.Kurti@aku.gov.al

 

AKU Fier

Drejtor: Gëzim Aliaj

Adresa: Lagja “1 Maj”, Rruga “Jani Bakalli”, pranë Kishës Katolike, Fier

Telefon: 0355 34 220954

Celular: 069 69 96 008

E-mail: Gezim.Aliaj@aku.gov.al

 

AKU Durrës

Adresa: Lagja “14”, Rruga “Tirana”, Shkozet, Durrës