Lajmet e fundit

aku2

KUKËS, AKU BLLOKON 52 KG MISH PA VULË DHE NË MUNGESË TË CERTIFIKATËS VETERINARE

Autoriteti Kombëtar i Ushqimit ka bllokuar ditën e sotme në qytetin e Kukësit 52 kg mish vici dhe qengji pa vulë dhe në mungesë të certifikatës veterinare. Trupa inspektuese  e Drejtorisë Rajonale ...

Lexo më shumë
05_new

Foto Galeria